Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Aleksandrów Łódzki

Kolorowy pasek

Wykaz jednostek pomocniczych Gminy Aleksandrów Łódzki

 

L.P.

 Sołectwa (Wsie)

 Imię i nazwisko, adres sołtysa

 Telefon

1

 Bełdów

Paweł Stasiak, Bełdów 17
95-070 Aleksandrów Łódzki

608-585-403

2

 Bełdów - Krzywa
 Wieś

Marek Cyran, Bełdów Krzywa Wieś 26
95-070 Aleksandrów Łódzki

883-611-692

3

 Chrośno

Elżbieta Więcławska, Chrośno 12
95-070 Aleksandrów Łódzki

601-742-031

4

 Ciężków

Anna Kuc, Ciężków 31
95-070 Aleksandrów Łódzki

509-076-649

5

 Jastrzębie Górne      

Janina Tomczak, Jastrzębie Górne 25
95-070 Aleksandrów Łódzki

794-735-092

6

 Kolonia Brużyca

Marcin Sadowski, Kolonia Brużyca ul. Sadowa 11
95-070 Aleksandrów Łódzki

660-010-119(prywatny)
534-093-164

7

 Księstwo

Stanisław Czachowski, Księstwo 5
95-070 Aleksandrów Łódzki

601-622-548

8

 Krzywiec

Zbigniew Perek, Krzywiec ul. Miła 4
95-070 Aleksandrów Łódzki

042 712 63 66

9

 Mała Brużyczka

Wiesław Jóźwiak, Brużyczka Mała 41
95-070 Aleksandrów Łódzki

042 712 80 47
668-387-840

10

 Nakielnica (Nakielnica, Karolew)

Szymczak Sławomir, Nakielnica 27 m. 5
95-070 Aleksandrów Łódzki

517-803-905

11

 Nowe Krasnodęby  

Łuczak Jadwiga, Nowe Krasnodęby 2
95-070 Aleksandrów Łódzki

695-870-082

12

 Nowy i Stary Adamów

(Nowy Adamów, Stary Adamów)

Anna Zych, Nowy Adamów 4
95-070 Aleksandrów Łódzki

880-936-172

13

 Prawęcice

Zbigniew Sikora, Prawęcice 20
95-070 Aleksandrów Łódzki

721-589-539

14

 Rąbień (Rąbień, Antoniew)

Zbigniew Jagóra , Rąbień ul. Słowiańska 109a
95-070 Aleksandrów Łódzki

601-333-738

15

 Rąbień AB

Dawid Pstrokoński
ul. Zaułek 10, Rąbień AB
95-070 Aleksandrów Łódzki

605-820-451

16

 Ruda Bugaj (Ruda Bugaj, Łobódź)

Leszek Jankowski

ul. Podleśna 56B, Ruda Bugaj
95-070 Aleksandrów Łódzki

516-105-333

17

 Sanie

Józef Woźniczak, Sanie 37
95-070 Aleksandrów Łódzki

512-141-799
42 712 14 67

18

 Słowak

Krzysztof Ogiński, Słowak 19
95-070 Aleksandrów Łódzki

604-661-116

19

 Sobień

Halina Stopyra, Sobień 25
95-070 Aleksandrów Łódzki

605-302-236

20

 Stare Krasnodęby

Grzegorz Adamiak, Stare Krasnodęby 24 
95-070 Aleksandrów Łódzki

662-872-669

21

 Wola Grzymkowa (Wola Grzymkowa, Placydów, Grunwald,
 Budy Wolskie, Izabelin)

Jadwiga Justyńska, Grunwald 13
95-070 Aleksandrów Łódzki

500-385-501

22

 Zgniłe Błoto

Bogdan Marciniak, Zgniłe Błoto 3

95-070 Aleksandrów Łódzki

607-847-316


Rada Osiedla

Ulice należ±ce do osiedla

Nr 1

Bałucka, Bankowa, Bielańska, Rafała Bratoszewskiego, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Romana Dmowskiego, Gerwazego, Grażyny, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Jankiela, Pasaż Władysława Kałużnego, Kioskowa, Konstantynowska, Legionowa, Litewska, Jana Machulskiego, Malinowa, Adama Mickiewicza, Morelowa, Morwowa, Nowogrodzka, Nowokaliska, Stanisława Okrzei, Pabianicka, Pasaż Józefa Pierlejewskiego, Józefa Piłsudskiego, Południowa, Porzeczkowa, Poselska, Północna, Protazego, Przejazd, Różana, Senatorska, gen. Władysława Sikorskiego, Soplicy, Sportowa, Szczęśliwa, Tadeusza, Telimeny, Truskawkowa, Konrada Wallenroda, Władysława Warneńczyka, Ludwika Waryńskiego, Wojska Polskiego, Wojskiego, Michała Wołodyjowskiego, Zielna.                                

Nr 2

17 Stycznia, Zygmunta Augusta, Stefana Batorego, Brużyca, Brzozowa, Chłopska, Chmielna, Ciepła, Jana Czerniaka, Długa, Franin, Bartosza Głowackiego, Jęczmienna, Jana Kilińskiego, Kombatantów, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Króla Aleksandra, Królowej Bony, Krótka, Kwiatowa, Lodowa, Łąkowa, Łomnik, Łódzka, Stanisława Mikołajczyka, Czesława Niemena, Jana Olbrachta, Piękna, Piotrkowska, Polna, Pszenna, Macieja Rataja, Władysława Reymonta, Składowa, Juliusza Słowackiego, Ignacego Solarza, Spółdzielcza, Zygmunta Starego, Strażacka, Swojska, Szatonia, Szwedzka, Turecka, Zygmunta III Wazy, Wdzięczna, Wincentego Witosa, Władysława IV, Wolności, Wschodnia, al. Wyzwolenia, Zbożowa, Zgierska, Zimna, Ziołowa.

Nr 3

al. 1 Maja, 11 Listopada, Bukowa, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Cisowa, Ignacego Daszyńskiego, Dąbrówki, Dębowa, Franciszkańska, Witolda Gombrowicza, Górna, Grabowa, Władysława Hermana, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jakuba Jasińskiego, Jesionowa, Jodłowa, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kasztanowa, K±tna, Jana Kiepury, Kingi, Klonowa, ks. Hugona Kołłątaja, Stanisława Konarskiego, Konstytucji 3 Maja, Augustyna Kordeckiego, Pl. Tadeusza Kościuszki, Królowej Jadwigi, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Leśna, Ludowa, Łęczycka,
Władysława Łokietka, Marszałkowska, Mieszka I, Czesława Miłosza, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Juliana Ursyna Niemcewicza, Niezapominajki, Noworudna, Kazimierza Odnowiciela, Ogrodowa, Olchowa, Agnieszki Osieckiej, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piaskowa, Placydowska, Poddębicka, Prezydenta Gabriela Narutowicza, Przemysława II, Pusta, Rafałki, Rudna, Rzeczna, Sarenki, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Srebrzyńska, ks. Stanisława Staszica, Strumykowa, ks. Piotra Ściegiennego, Bolesława Śmiałego, Świerkowa, Targowa, Targowy Rynek, Torfowa, Warszawska, Wąska, Ludwika Węgierskiego, Wiatraczna, Kazimierza Wielkiego, Wierzbińska, Wiklinowa, Wolska, Wrzosowa, Zachodnia, Zielona, Stefana Żeromskiego.

 

Metadane

Źródło informacji:Konrad Lewicki
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Konrad Lewicki
Data wprowadzenia:2008-02-13 10:27:09
Opublikował:Konrad Lewicki
Data publikacji:2008-02-13 10:33:32
Ostatnia zmiana:2016-09-08 12:48:57
Ilość wyświetleń:17745

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij