Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Aleksandrów Łódzki

Kolorowy pasek

WYDZIAŁ PROMOCJI I WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Naczelnik Tomasz Barszcz

tel. 42 27 00 336

t.barszcz@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Inspektor Karolina Kaszuba

tel. 42 27 00 315

k.kaszuba@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Podinspektor Dorota Bełdowska-Zemła

tel. 42 27 00 315

dorota.zemla@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Referent Ewelina Wierzbowska

tel. 42 27 00 315

e.wierzbowska@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Pomoc Administracyjna Krzysztof Stefanek

tel. 42 27 00 315

krzysztof.stefanek@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Podinspektor Kinga Drożdżel

tel. 42 27 00 315

kinga.drozdzel@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Podinspektor Maja Motylewska

tel. 42 27 00 334

maja.motylewska@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Pomoc Administracyjna Klaudia Kosak

tel. 42 27 00 334

klaudia.kosak@aleksandrow-lodzki.pl

pl. Kościuszki 4

 

 

Metadane

Źródło informacji:Tomasz Soboń
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Soboń
Data wprowadzenia:2011-02-01 15:25:56
Opublikował:Tomasz Soboń
Data publikacji:2011-02-01 15:29:51
Ostatnia zmiana:2017-11-21 15:57:50
Ilość wyświetleń:6639

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij